Садові ліхтарі у вигляді очерету

Більшість власників власних присадибних ділянок прагне зробити їх ландшафт максимально цікавим, оригінальним, несхожим на інші. Прекрасною ідеєю є установка на прибудинковій території садових ліхтарів. Але звичайні ліхтарики вже набридли, і вони, найчастіше, вибиваються із загальної природного концепції. Ця проблема була вирішена, коли на ринку з’явилися садові ліхтарі у вигляді очерету.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Освітлювальний прилад під назвою Solar Cattails виглядає, як тоненька зелена тростинка з гострими вузькими листям, на самій верхівці якої встановлено подовжений плафон. Лампа складається не з одного, а з декількох стебел, тобто створюється ефект повноцінного очеретяного острівця.

В плафон вбудовані сонячні батареї, які накопичують світло вдень і випромінюють його з настанням темряви. Принцип роботи не змінився — змінилося оформлення.

Solar Cattails має вражаючу схожість з цією рослиною. Якщо не придивлятися і не розглядати ліхтар буквально під лупою, то відрізнити від живого очерету його практично неможливо — сучасні технології дозволяють досягти максимального ефекту натуральності. Такі сонячні панелі не порушують гармонії ділянки, відмінно поєднуються з натуральними чагарниками, деревами, квітами і при цьому приносять безперечну користь. Немає жодних сумнівів у тому, що подібне нововведення доведеться по душі нашим співвітчизникам.

Share your thoughts