Садові доріжки з дерева: бізнес-ідеї минимлаьные вкладення, для початківців, виробництво, в маленькому місті, для чоловіків

На ділянках в заміських будинках оформляти доріжки саме з дерева, а не довговічного бетону та цементу — швидше примха власників, які мають неперевершений смак. І на цьому можна заробити 42 тисячі на місяць.

Домовласники відчувають інтерес до екологічних матеріалів, а ринок виробництва дерев’яних доріжок вільний.

Матеріал, з якого монтуються доріжки, це поперечні спіли і дошки. Красиво виглядають зрізи з річними кільцями, однак підійде будь-яка деревина. Матеріал доступний, а виробництво нескладна, тому все, що вам потрібно — хороша реклама і професійний підхід.

Доріжки готуються з колод, розпиляних на кругляш до 10 сантиметрів. Заготовки сушаться, знизу зріз обробляється оліфою, бутумом або антисептиком.

На місці майбутньої доріжки зрізається до 15 сантиметрів грунту, територія розмічається, а нижній гідроізоляційний шар готується в послідовності пісок — руберойд або плівка — пісок з гравієм. Пласт матеріалу трамбується, і в нього забиваються спіли, між якими засипається мокрий пісок. В зазори прийнято заливати бетон для зміцнення конструкції.

Як викласти дерев’яні круглі заготовки — справа фантазії. Можна скомбінувати заготовки різного розміру, однакові або створити малюнок. Бордюр доріжки монтується з невисоких пеньків діаметром 12 сантиметрів. Ними можна викласти сходинки.

Витрати на матеріали і роботу встануть не більш, ніж в 30 тисяч рублів. Термін окупності цього нехитрого бізнесу — місяць. Ви можете зупинитися на продаж матеріалу, або, при необхідних навичок або майстерності співробітників, встановлювати доріжки.

Ваша присадибна територія буде першою віхою в портфоліо. Ви освоїте технологію і покажете результат першим клієнтам. Виконавши пару замовлень якісно і красиво, ви напевно будете приречені на успіх.

В майбутньому ви можете урізноманітнити асортимент послуг: робити стежки між грядками, майданчики для барбекю, декоративні сходи і мости.

В якості рекламної кампанії проведіть невелику акцію: виберіть місце, через яке проходять дачники — це може бути зупинка, магазин, вхід в кооператив, — і роздавайте садівникам листівки.

Поділіться своєю думкою