Рюмочна

Не секрет, що конкуренція серед закладів громадського харчування досить висока, але далеко не кожному по кишені відвідувати елітні кафе і ресторани. А відпочити хочеться! Такий формат громадського харчування як рюмочна може стати вигідною ідеєю для розвитку власного бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Так звані рюмочние відомі нам ще з часів СРСР. За таким найменуванням закріпилася не дуже добра слава, але це вже пережиток минулого. По суті, рюмочна — це таке ж кафе з тією різницею, що меню в ньому не відрізняється різноманітністю, зате ціни приємні. Рюмочние пропонують певний набір алкогольних напоїв на розлив за демократичною вартості і стандартний асортимент закусок.

Вкладення в бізнес будуть невеликими, а от попит на подібні послуги у світлі сьогоднішніх економічних реалій досить великий. Звичайно, контингент відвідувачів чарочних особливий — це, як правило, люди з низьким доходом, звичайні роботяги, які просто хочуть розслабитися і пропустити пару стаканчиків після важкого робочого дня. Так що варто приготуватися до спілкування з найрізноманітнішими особистостями, моральні принципи яких, найчастіше, не дуже високі.

Не потрібно шукати приміщення для рюмочної в центрі міста: прекрасно підійде густонаселений спальний район. З устаткування буде потрібно стандартна меблі, барна стійка, холодильні вітрини, мікрохвильова піч. Основа асортименту — алкоголь, але, крім цього, можна пропонувати й інші напої, наприклад, квас або лимонад. В якості закусок виступають бутерброди, прості овочеві салати і нарізки, соління, чіпси, сухарики тощо

Рекламна кампанія цього закладу, звичайно, потрібна, але вона буде мінімальна. Основна робота покладена на «сарафанне радіо». Якщо в рюмочної буде все просто і затишно, але при цьому доступні ціни, то клієнти завжди гарантовані.

Share your thoughts