Рюкзак зі складним стільцем: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Нову бізнес-ідею просуває в маси компанія Brando, фахівці якої розробили рюкзак, здатний миттєво трансформуватися в зручний стілець. Зовні звичайний рюкзак з тильного боку оснащений відсіком, з якого дуже швидко дістається і розкладається міні-стілець на металевих ніжках.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Новинка, без сумніву, припаде до душі любителям відпочинку на природі, туристичних походів. Такий рюкзак-табурет згодиться завжди і всюди. З ним немає необхідності в пошуку зручного місця для того, щоб з комфортом розташувати свою «п’яту точку».

З вигляду досить компактний рюкзак при трансформації здатний витримати вагу близько 100 кг. При цьому сам винахід важить 1 кг 200 р.

Також великою перевагою туристичної сумки-трансформера є те, що вона виготовлена з міцної водонепроникної синтетики, тому всі речі, покладені в рюкзак, надійно захищені від вологи.

Даний винахід буде затребуване любителями полювання, риболовлі, туризму і активного відпочинку. Правда, ціна у рюкзака-стільця досить висока — близько 75 доларів. Фахівці вважають, що можливо виготовити аналоги, які обійдуться споживачам в кілька разів дешевше, в перерахунку на рублі їх вартість складе близько 2 000.

Share your thoughts