Ритуальні послуги для тварин

Домашні вихованці, найчастіше, стають рівноправними членами сім’ї, і їх відхід з життя завдає господарям величезну моральну травму. Така тенденція призвела до розвитку нового і дуже прибутковий вид бізнесу — надання ритуальних послуг для тварин.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Перелік послуг таких організацій досить широкий. Ритуальні контори для братів наших менших пропонують вінки та урни для праху, кремацію, повноцінні похоронні ритуали, утилізацію останків і дезінфекцію приміщення після смерті вихованця, евтаназію і т. д.

Подібну діяльність варто організовувати в місті з населенням не менше 100 000 чоловік — тільки тоді бізнес буде гарантовано рентабельним. Необхідно оформити ІП та дозвільну документацію від СЕС, міської екологічної служби, а також від станції по боротьбі з хворобами домашніх і бездомних тварин.

Приміщення для ритуальної контори буде досить великим. Його потрібно розділити на зони: окремо буде кімната для кремації, окремо зал для прощання, а також виставковий зал з різною атрибутикою. Обов’язково необхідно організувати невеликий кабінет директора з приймальні. Якщо ви хочете відкрити і кладовище для поховання братів наших менших, то для цього потрібно придбати територію за межами міського населеного пункту — цього вимагає російське законодавство.

Штат персоналу ритуальної служби складається з менеджерів та адміністраторів, ветеринара, майстри з виготовлення надгробків, бухгалтера, юриста, водія і найманих робітників, які будуть готувати місце поховання.

Загальна сума стартових вкладення складе не менше 150 000 рублів. Ця цифра залежить від панируемого переліку послуг. Практика показує, що окупає себе ритуальна контора для тварин так само оперативно, як і людська, при цьому конкуренція в цій області поки ще не дуже велика, тому закріпитися в бізнес-ніші під силу навіть починаючому підприємцю.

Share your thoughts