Ритуальна контора

Як це не сумно звучить, але ритуальні послуги — це життєва необхідність. Люди готові викладати значні суми грошей, щоб зняти з себе хоч би частина турбот по організації похоронної церемонії рідних і близьких.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для допуску до такого роду діяльності необхідна спеціалізована ліцензія, тому починати потрібно саме з її придбання. Потім слід визначитися зі спектром послуг, які ви готові надавати. Наприклад, можна зайнятися виготовленням надгробків, огорож для могил, хрестів, лавок. Або пропонувати до продажу вінки, траурні стрічки, фото на пам’ятник. Затребувані також роботи з викопування могил і догляду за ними.

Повноцінна ритуальна контора надає повний спектр послуг, але для її відкриття знадобиться значний стартовий капітал. По-перше, доведеться оформити ІП та орендувати придатне приміщення, а також склад. По-друге, необхідно закупити спеціалізоване обладнання, витратні матеріали та інвентар. По-третє, найняти кваліфікованих працівників і бути готовим надати їм гідну оплату праці.

Загальна сума витрат на початковому етапі складе не менше 50 000 доларів. Але потрібно відзначити, що цей бізнес характеризується високою рентабельністю, тому окупність стартових інвестицій буде дуже оперативною.

Share your thoughts