Рибки-роботи

Дуже багато хто мріє мати в будинку великий акваріум з різнокольоровими рибками. Але далеко не у всіх є час доглядати за такими специфічними домашніми улюбленцями, а догляду вони вимагають значного. Гарний акваріум не тільки облагороджує інтер’єр, але і заспокоює, заспокоює, розслабляє. Про тих, хто бажає насолодитися всіма цими ефектами, але при цьому не хоче або не має можливості працювати над благоустроєм середовища існування живих мешканців водойм, подбав винахідник Такара Томі. Японець створив унікальних рибок-роботів, які здатні стати гарною заміною для своїх природних прототипів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Robofish (рибок-роботів) з першого погляду практично неможливо відрізнити від справжніх. Вони також плавають, збиваються в зграйки і навіть імітують процес поїдання їжі. Загалом, роблять все те, що повинні робити риби.

Працюють Robofish від мініатюрних батарейок. Без джерела живлення рибки схожі на пластиковий брелок. Але як тільки батарейка вставляється, і «живність» поміщається в акваріум, картинка повністю змінюється. Зрозуміти, що акваріумні жителі мають штучне походження, можна тільки в тому випадку, якщо підійти до нього майже впритул. Але винахідник сьогодні активно працює над викоріненням цього недоліку.

А поки рибки-роботи стають все більш популярними. На сьогоднішній день їх дуже активно продають не тільки в звичайних японських магазинах, але і через Інтернет. Вартість однієї яскравою екзотичною особини встановилася на рівні 38 доларів. Риб набувають відразу десятками, і інтерес до них тільки зростає!

Share your thoughts