Рятівний рюкзак для велосипедистів

Любителі їзди на велосипеді чудово знають, які небезпеки підстерігають їх у дорозі. Автовласники не дуже лояльно ставляться до двоколісного транспорту, так і самі велосипедисти, найчастіше, не відрізняються передбачливістю, створюючи аварійні ситуації. Основна небезпека криється в невмінні водіями велосипедів правил дорожнього руху і спеціальних жестів, які попереджають про їх майбутні дії. Благо, за вирішення проблеми взялися європейські дизайнери, які створили унікальний велосипедний рюкзак під назвою The Turn Signal Commuter Backpack.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Унікальність винаходу полягає в тому, що на його корпусі розташовані сигнальні світлодіоди червоного і зеленого кольорів. В процесі їзди ці світлодіоди складаються в особливе зображення, яке вказує на напрям руху велосипедиста і попереджає про майбутню зміну курсу.

Щоб керувати зеленими стрілками-покажчиками, потрібно натискати спеціальні перемикачі, які прикручуються до велосипедного керма. Велосипедист може з їх допомогою заздалегідь повідомити про поворот і розворот. Якщо ж передбачається зупинка, то на рюкзаку загоряється червона стрілка. Цей сигнал може включатися автоматично. «Розумний» рюкзак відчуває момент гальмування, навіть якщо його власник забув натиснути на потрібний важіль, і включає сигнал червоного кольору примусово.

Рюкзаки реально працюють і допомагають. Тому можна не сумніватися, що реалізація подібних виробів принесе істотний дохід підприємцю. А ще більш вагомий прибуток можна отримати, ставши єдиним в Росії виробникам такого гаджета.

Share your thoughts