Рушник-гамак для грудей

Чудовий гаджет для власниць пишного бюста, що являє собою зручний предмет гардероба, винайшла і запустила у виробництво заповзятлива американка Ерін Робертсон. Дівчина, яка і сама може похвалитися об’ємними формами, придумала унікальний бюстгалтер-гамак з кумедною назвою «Та-Та». Зовні він нагадує звичайний рушник, в обидва кінця якого вшиті м’які чашки. Щоб надіти бюстгальтер, досить помістити його на шию на манер хомута.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Появі на світ подібного винаходу сприяла звичайна життєва ситуація. Одного разу в будинку Ерін зламався кондиціонер, а в цей час красуня як раз збиралася на побачення зі своїм хлопцем. Активні збори і висока температура в приміщенні призвели до підвищеного потовиділення. Піт постійно накопичувався в області грудей, і Ерін нічого не могла з цим вдіяти. Тоді в голову їй прийшла ідея просто обмотатися рушником, а поверх нього натягнути широку футболку.

Новий предмет гардероба виявився напрочуд комфортним. Зрозумівши це, дівчина вирішила спробувати шити купальники такого типу. Перші екземпляри були розкуплені буквально, як гарячі пиріжки.

Рушник-гамак не тільки не стягує груди, але й усуває з неї зайву вологу. Тому пишногруді представниці прекрасної статі оцінили новинку по достоїнству. Сьогодні новаторський бюстгальтер випускається в широкій колірній гамі. Вартість одного виробу становить 45 доларів.

Share your thoughts