Рукавички з підігрівом

Морозною зимою звичайні рукавички та інша «одяг» для рук не сильно рятують від холоду. Але сьогодні знайдений вихід — рукавички з підігрівом. Таке ноу-хау, що з’явилася на ринку зовсім недавно, допомагає зберігати комфортну температуру для рук протягом 5-6 годин. І реалізувати цей проект досить просто: необхідно мати деякі знання з фізики та електроніки, а також мінімальний стартовий капітал.

Рукавички нового покоління працюють від акумулятора або від простих батарейок. При цьому зовнішній дизайн може бути абсолютно будь-яким, все залежить від фантазії виробника. В конструкції передбачений невеликих розмірів нагрівальний елемент, який прикріплюється з зовнішньої сторони рукавичок. Також можна зробити його мобільним, для приміщення в кишеню, але такий варіант обійдеться трохи дорожче, так як потрібна закупівля спеціалізованих подовжувачів.

Отже, почнемо з вкладень: найкраще обзавестися автоматичної виробничої лінії, яка буде виробляти не менше 250-300 пар рукавичок в день. Найоптимальніша модель такого обладнання коштує близько 120 000 рублів. Якщо початковий капітал зовсім невеликий, можна придбати міні-варіант за 40-45 000 рублів. Але необхідно враховувати, що такі агрегати служать не більше 2-х років.

Гріючі рукавички — сезонний товар, затребуваний у зимовий час року туристами, любителями гірськолижного спорту, а також робітниками, наприклад, будівельниками, які здійснюють свою діяльність на вулиці навіть у сильні морози.

На період з весни до осені підприємцю слід подумати про розширення асортименту виробництва і спробувати виготовляти рукавички іншого формату, наприклад, медичні.

Тепер про прибуток: одна пара високотехнологічних рукавичок обходиться споживачу в середньому в 850 рублів. Якщо дизайн виробів дуже незвичайний і цікавий, ціну можна підняти до 1 500 рублів. Таким чином, в місяць можна отримувати близько 100 000 рублів чистого прибутку. Головне — правильна розробка бізнес-плану.

Поділіться своєю думкою