Рукавички з Bluetooth-гарнітурою

Останнім часом все частіше можна зустріти на вулицях молодих людей і дівчат, які, як здається з боку, розмовляють самі з собою. Насправді ж вони ведуть розмову з кимось по телефону. Сучасні технології дають можливість відповідати на дзвінок дистанційно, але виглядає це, прямо скажемо, дурнувато. Заповзятливі китайці відстежили цю тенденцію і розробили унікальні печатки, за допомогою яких можна відповісти на дзвінок, не торкаючись до смартфону і не дістаючи його з кишені і при цьому не викликаючи у постороннмх людей здивування.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зимові рукавички з простим найменуванням Hello повідомляються з телефонним гаджетом допомогою Bluetooth-технології. В саму ж «штучну долоню» вбудована трубка. Тобто, коли на смартфон надходить дзвінок, потрібно просто активувати печатку, прикласти великий палець до вуха, а мізинець — до рота, імітуючи телефон, і спокійно собі розмовляти. У перчаточном мізинці розташований мікрофон, а у великому пальці — датчик, що приймає інформацію.

З тильного боку рукавичок (в області зап’ястя) є кнопки для прийому виклику і відключення розмови. Робочий діапазон незвичайної гарнітури складає близько 15 метрів. Сумісні Hello, за заявою виробника, з усіма пристроями, що підтримують функцію Bluetooth. Вбудовані у печатки акумулятори здатні забезпечити безперебійну роботу пристрою на 20 годин поспіль. Тобто розмова вже точно не перерветься на самому цікавому місці!

Share your thoughts