Ручний розпис парасольок

Незважаючи на товарне різноманітність сучасних магазинів, любов до ручної праці у наших співвітчизників не зникла. Навпаки, чим потужніший розвивається промислове виробництво, тим більшу цінність набувають вироби hand made, дозволяють виділитися з натовпу, стати ексклюзивом. Останнім часом стали набирати популярність парасольки, розписані вручну. На цих виробах можна побудувати прекрасний бізнес, не виходячи з дому.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Використовувати парасольки в якості полотна для живопису придумали в Європі ще в минулому столітті, але в Росії цей тренд увійшов в моду тільки сьогодні. Для розпису чудово підходять акрилові фарби. Але без художніх навичок реалізувати проект не представляється можливим. Хоча на перших порах можна користуватися трафаретами-розмальовками, але техніка розпису все-таки впливає на вартість готового виробу.

В Інтернеті можна знайти велику кількість інформації і готові художні майстер-класи, автори яких вчать малювати на парасольках буквально покроково. Запасіться однотонними парасолями, фарбами, контурами по тканині, трафаретами, самоклейкою, пензликами, валиками, губками, маркерами, фарбувальними аерозолями і починайте підкорювати цільову аудиторію своїм талантом і фантазією!

Заздалегідь продумайте кілька ескізів і створіть зразки для портфоліо. Це дозволить ефективно просувати товар через соцмережі або власний сайт, який необхідно створити. Обов’язково беріть участь у міських ярмарках і виставках, де демонструються товари ручної роботи. Розписом парасольок поки ще займаються одиниці, тому ваш ексклюзив неодмінно помітять і оцінять. Стартові вкладення будуть мінімальні. Відкрити бізнес можна і на 20 000 рублів. Якщо все зробити грамотно, то окупити витрати реально в перший місяць роботи.

Share your thoughts