Ручка, що контролює емоції

Вчені давно помітили, що настрій людини впливає на його почерк. Коли ми спокійні, літери при листі виходять більш рівними, чого не можна відзначити в момент «напруженості». Коли нервова обстановка, навіть нахил літер змінюється. Цю особливість досконально вивчили творці унікальної ручки, що контролює емоції. Ідея виявилася дуже вдалою і принесла своїм авторам вагомий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ручка контролер за допомогою спеціальних високоточних датчиків вимірює пульс, температуру тіла і рівень тиску свого власника в момент письма. Виходячи з отриманих даних, гаджет здатний змінювати форму і товщину стержня, а також щільність чорнила.

Для європейських користувачів така ручка — не просто забавна іграшка. Експертні органи оцінили прилад по достоїнству. Справа в тому, що письмова приналежність — це, свого роду, фіксатор історії. Навіть якщо людина зробила підпис на документі у невластивому для себе настрої, і почерк зовсім не схожий на звичайний, ручка дозволить це розпізнати.

Потрібно відзначити, що пристрій може працювати в звичайному режимі. Варто тільки натиснути на спеціальний перемикач, і можна не боятися, що нестабільний емоційний стан буде помічено оточуючими. Можна не сумніватися, що росіяни по достоїнству оцінять «розумну» новинку!

Share your thoughts