Ручка, підбирає колір

Новий високотехнологічний гаджет з числа письмових приладдя підкорив світову громадськість. На краудфандингової майданчику Kickstarter стартували пробні продажі «розумної» ручки, вміє самостійно добирати потрібний колір. У корпус пристрою вбудований сканер. Досить просто піднести аксесуар до предмета певного відтінку і трохи почекати. Ручка просканує його поверхню, розпізнає колір і проведе ретельний аналіз, які кольори з закладеної в базі панелі потрібно змішати, щоб користувач отримав бажаний результат.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ручка під назвою Scribble — відмінний інструмент для дизайнерів інтер’єрів або модельєрів одягу, яким потрібно накидати на папері точний ескіз майбутнього результату їх роботи. Також цільова аудиторія винахідників — це сучасні модниці, яким потрібно створити модний лук і швидко визначити, як компонуються різні колірні рішення один з одним.

Єдині, хто поставився до ручки Scribble скептично — це художники. Справжні художники-то знають, що будь-монохромний предмет здатний змінювати свій відтінок протягом дня. Все залежить від освітлення. Навіть звичайний помаранчевий апельсин вранці може бути одним, а у вечірній час — зовсім іншим. Гаджет, звичайно, не здатний враховувати «гру світла та тіні». Але зате він видає величезну кількість яскравих синтетичних кольорів, які легко допоможуть підібрати шарфик до пальто або скомпонувати кухонний гарнітур.

Вартість одного виробу починається від 150 доларів. Ручка вже користується високим попитом, хоча до досконалості їй ще далеко — потребують суттєвого доопрацювання.

Share your thoughts