Ручка для створення 3D-об’єктів

Прогрес йде семимильними кроками. Сьогодні створювати об’ємні макети будівель або моделі транспортних засобів можна не тільки за допомогою комп’ютерної техніки та спеціальних програм. На зміну їм приходять унікальні принтери для 3D-друку. Це обладнання тепер не таке громіздке, як було спочатку, відразу після його винаходу. Існують окремі моделі, які за розмірними параметрами та дизайну нагадують звичайну ручку.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ручка для створення 3D-об’єктів носить назву 3Doodler. Це унікальне винахід відкриває нові горизонти перед спеціалістами з дизайну, живопису, так і просто для творчих людей. Замість звичайної пасти в корпус ручки поміщаються прутики з пластику, діаметр яких не перевищує 3 мм. З одного метра такого прута виходить близько 10 метрів лінії для малювання. Цікаво, що макети можна «малювати» при відсутності якої б то не було опори: «чорнило» застигають на повітрі практично миттєво, не встигаючи прогнутися або впасти на робочу поверхню.

3Doodler являє собою дуже компактний прилад, вага якого не перевищує 200 грам. Ручка оснащена двома швидкісними режимами, тобто вміє малювати і швидко, і повільно. Продаються такі пристрої сьогодні через Інтернет за ціною від 75 доларів за комплект, що включає не тільки сам міні-принтер, але і набір різнокольорових прутиків для мистецтв. Для ручки, до речі, створений спеціальний сайт. З якого пристрій можна завантажити готові шаблони для малювання.

Share your thoughts