Розвиваюча гра «Бєлкіна комора»

Серед величезного розмаїття дитячих іграшок, що позиціонуються, як розвиваючі, дуже складно знайти щось дійсно варте уваги, перевірене на практиці. Одну з «розвивалок» створила колишня росіянка, а нині мешканка Німеччини Наташа Шварц. І вже її винахід ніяк не можна назвати дилетантським — дієвість девайса Наташа перевірила спочатку на власних, а потім і на інших дітях.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Наташа багато років пропрацювала в дитячому центрі, функціонуючому за відомою методикою Монтессорі. Накопичений досвід допоміг їй розробити і виготовити «Белкину комору». Іграшка являє собою симпатичний дерев’яний ящик, дверцята якого відкриваються за принципом орного шафи. За цими дверцятами знаходиться безліч поличок, стелажів, висувних ящиків, гачків і багато іншого. «Бєлкіна комора» — це своєрідна мініатюрна версія старовинних буфетів, в яких наші прабабусі зберігали масу потрібних речей.

Всі стелажі і ящики комори заповнені до відмови «беличьими» продуктами — пластиковими сушеними грибами, фруктами і ягодами з аналогічних матеріалів, горіхами, шишками та іншими лісовими смакотою. Грати з цим можна, не втомлюючись. «Бєлкіна комора» не тільки вчить діточок вважати, визначати кольори, розпізнавати форми, відрізняти їстівні гриби та ягоди від неїстівних, але й допомагає фантазувати — біляча життя може бути дуже цікавим!

Сьогодні «Бєлкіна комора» активно продається на території Німеччини та інших європейських країн. Для Росії така новинка доведеться як не можна до речі!

Share your thoughts