Розводимо креветок

На сьогоднішній день креветки є улюбленими ласощами для багатьох людей. І хоча на їх морських побратимів коштів вистачає далеко не у всіх, прісноводні креветки користуються високим попитом. Така тенденція дозволяє розглядати вирощування креветок, як досить прибуткову ідею бізнесу.

Вирощувати їх можна в установках замкнутого водопостачання. Перед відкриттям такого бізнесу варто враховувати, що вам в обов’язковому порядку буде потрібно стартовий капітал у розмірі 4 млн руб. В якості приміщення для розміщення системи слід розглядати варіанти площею не менше 150 квадратних метрів.

В цілях економії коштів можна також звернути увагу на напівпідвальне приміщення з опаленням та вентиляцією.

Витрати на придбання системи складуть порядку 25 000 євро. У список витрат також варто включити закупівлю кормів, які обійдуться підприємцю приблизно в 170 000 руб. в рік. Також в даному списку варто врахувати і витрати на виплату зарплати робітникам і придбання 16 міні-басейнів модульного типу.

Вартість кілограма креветок становить 18 — 25 доларів, в залежності від того, кому саме ви збираєтеся продавати свій товар — перекупникам, супермаркетам або оптовими магазинами. Також можна шукати прямих роздрібних покупців в інтернеті.

Середньомісячна прибуток від такого бізнесу становить близько 200 000 руб.

Поділіться своєю думкою