Розведення зябликів

Всілякі папужки і канарки є одними з найпопулярніших домашніх улюбленців. Але поступово на зміну їм приходять інші, більш незвичайні і екзотичні з точки зору домашнього утримання представники сімейства пернатих. Наприклад, люди все частіше заводять у своїх оселях зябликів. Ці птахи чудово співають і відмінно почувають себе в незвичних квартирних умовах. Організувати бізнес з розведення і продаж зябликів, можна отримати стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для комфортного проживання і розмноження зябликам потрібен простір, тому тісні клітки для них не підходять. Ідеальний варіант — упорядковані, теплі вольєри. Якщо умови проживання придатні, то зяблики дають потомство двічі на рік. Пташенята оперяються швидко, і з їх реалізацією краще не тягнути, так як молодняк дуже стрімко звикає до відносно вільної вольерной життя, і йому потім важко буде адаптуватися до невеликої клітці у нового власника.

Для успішного старту потрібно спорудити вольєр, в якому зручно розмістяться 5 самців і 15-20 самок. Якщо бюджет дозволяє, ідеальним варіантом буде покупка відразу 100-120 особин. Тоді дохід буде дуже вагомим. Варто один молодий пташеня від 500 до 1000 рублів. Продавати їх можна в зоомагазини, через інтернет або через власну невелику торговельну точку. Сума стартового капіталу і терміни окупності в кожному конкретному випадку індивідуальні. Але можна стверджувати, що зяблики — істоти витривалі, невибагливі, міцні. Тому ризик «прогоріти» мінімальний. Головне — налагодити постійні канали збуту.

Share your thoughts