Розведення тхорів

Останнім часом тхори часто заводяться в якості домашніх тварин, поступово витісняючи традиційних кішечок і собачок. Саме тому на розведенні цих «трендових» звіряток можна побудувати прибутковий бізнес.

Тхори дуже активні і трохи примхливі тварини, що вимагають до себе підвищеної уваги і дотримання особливих умов утримання. Потрібно розуміти, що розводити тхорів ще складніше, ніж просто тримати їх у себе вдома в якості вихованців. Тому починаючому бізнесменові необхідно детально вивчити всю інформацію, а тільки потім приступати до пошуку та купівлі відповідних тварин.

Бажано відразу купувати тхорів парами, так як витрати на в’язку можуть бути досить значними. Зводити самку і самця необхідно як можна частіше, інакше у дівчаток-тхорів просто виникає помилкова вагітність.

Щоб стати справжнім заводчиком і завоювати хорошу репутацію в колі любителів тварин, на тхорів необхідно оформити певні документи, що підтверджують їх родовід і перспективи для племінного розведення. Особливо це актуально, якщо ви плануєте приймати участь у виставкових заходах.

Розведення тхорів не може бути цілорічним бізнесом. Розмножуватися ці брати наші менші воліють у весняно-літній сезон. Але і вартість малюків досить висока, особливо якщо це тварини виставкового класу.

Статеве дозрівання наступає у тхорів вже до 10 місяців. Вагітність триває від 40 до 45 днів. У середньому, народжується 7-8 дитинчат. Продавати маленьких тхорів можна з півторамісячного віку. Вартість чистопородного малюка з авторитетного розплідника може доходити до 30 000 рублів. Але середня вартість, звичайно, нижче. У будь-якому випадку, розведення тхорів — бізнес нескладний і при цьому досить вигідний.

Поділіться своєю думкою