Розведення соболя

Соболиний хутро цінується дуже високо. Розведення соболя може стати дуже прибутковим бізнесом для підприємців-початківців. Великих вкладень на старті не потрібно, а прибуток буде стабільної та гарантованої.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту відмінно підійде невеликий дачний ділянку, обгороджений міцною сіткою. Щоб звірам жилося комфортно цілий рік, їм необхідно облаштувати тепле приміщення з можливістю підтримання температури на рівні 20⁰С. Соболь відмінно живе в клітці. Доросла особина комфортно відчуває себе в замкнутому просторі довжиною 1 метр і шириною близько 80 див.

Щоб хутро соболя був якісним, необхідно забезпечити вихованцям правильне і збалансоване харчування. До раціону має входити свіже м’ясо, крупи, овочі, фрукти, яйця та молочні продукти. Годувати тварин потрібно двічі на день. Новонароджені малюки харчуються материнським молоком, тому самкам їжі потрібно більше.

Спочатку можна цілком обійтися без допомоги найманих робітників, але з розвитком бізнесу пара додаткових рук явно не завадить. Адже необхідно не тільки доглядати за тваринами, але і згодом виробляти шкурки.

Для успішного старту достатньо придбати 10 дорослих особин. Підкреслимо: саме дорослих, так як статевозрілості доведеться чекати близько 3 років. Хутро однієї великої особини оцінюється в 25-30 тисяч рублів. Максимальний термін окупності початкових вкладень — 1 рік.

Share your thoughts