Розведення породистих собак

Сьогодні розведення породистих собак є не тільки джерелом задоволення для любителів тварин, але і джерелом істотного доходу. Собаківництво в 21 столітті перетворилося на прибутковий і перспективний бізнес, який набирає обертів щорічно.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно відзначити, що розведення собак — справа нелегка і вимагає значних фінансових вкладень на старті. При купівлі цуценя пам’ятайте, що його річне утримання обійдеться в «кругленьку» суму. Якщо ви плануєте отримувати прибуток від вихованця, необхідно забезпечити його кормами преміум-класу, вітамінами, уходовыми засобами, постійними ветеринарними консультаціями. Вивчіть це питання досконально і тільки потім приступайте до розробки бізнес-плану.

Якщо ви точно вирішили стати професійним собаководом, уважно поставтеся до вибору породи для розведення. Сьогодні розводять самих різних собак, від класичних до екзотичних, але практика показує, що найбільш затребуваними видами є Хаскі, Німецькі вівчарки, Лабрадори, «Кавказці», Бордер Коллі, Алабаї, Добермани, Шпиці, Чихуахуа, Йоркширські тер’єри. Уважно простудіюйте статистику і матеріали про кожної з порід, яка вам до душі, це допоможе зробити правильний вибір.

Купувати цуценят необхідно тільки в розплідниках з бездоганною репутацією. У батьків повинна бути прекрасна родовід, нагороди за участь у виставках і т. д. Высокопородная собака коштує чимало, але вона стане для вас не тільки чудовим другом і членом сім’ї, але і зможе приносити прибуткову радість у вигляді цуценяток.

Share your thoughts