Розведення перепелів

На цю бізнес-нішу варто звернути пильну увагу хоча б тому, що конкуренція в ній досить слабка: великих підприємств, що спеціалізуються на вирощуванні перепелів, просто не існує, цим займаються виключно індивідуальні підприємці, та й то в обмежених масштабах. При цьому такий бізнес дуже вигідний, і всі вкладення швидко окупаються.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Перепілки — дуже міцні, здорові птахи. Вони швидко плодяться, добре переносять обмежені умови. Наприклад, витрати на 500 перепелів і корм для них будуть покриті вже протягом перших двох місяців роботи при налагоджених каналах збуту.

Знайти клієнтів — першочергове завдання підприємця-початківця. Для роботи з великими торговими точками необхідно оформити своє підприємство офіційно, тому, поки придбані пташенята перепелів набирають вагу і досягають статевозрілого віку, треба впритул зайнятися оформленням ІП.

Якщо ви хочете купити дорослих птахів, то для придбання 500 голів знадобиться близько 20 000 рублів. Щоб облаштувати пташник, спорудити в ньому відповідні клітини, налагодити освітлення, потрібно ще близько 15 000 рублів. Закупівля перепелиного корми обійдеться в 3000 рублів. Але пам’ятайте, що це щомісячна стаття витрат.

Щоб бізнес пішов угору, необхідно розуміти всі його тонкощі. Перепеловодство — фізично складний праця, що вимагає високої самовіддачі. Пам’ятайте, що ці птахи швидко звикають до певного кола людей і дуже болісно реагують на сторонніх. Тому, якщо плануєте обслуговувати ферму своїми руками, забудьте про вихідні та відпустку.

Share your thoughts