Розведення папуг

Відмінною бізнес-ідеєю, що не вимагає значного стартового капіталу, стане розведення папуг. Для успішного початку достатньо 8 тисяч рублів. Термін окупності проекту — не більше 2 місяців.

Папужок в якості домашніх вихованців заводять багато. Ці пернаті дуже забавні, невибагливі, не потребують багато місця. Для бізнесмена вони мають особливу цінність з-за високої швидкості розмноження.

В неволі відмінно себе почувають пари хвилястих, ожереловых папуг, а також папуг нерозлучників, корелла і розелла. Для успішного початку краще зупинити свій вибір саме на цих породах. Якщо все ж хочеться запропонувати людям варіанти більш екзотичного і побільше, можна придивитися до какаду, жако або ара.

Важливо розуміти, що не для всіх обов’язковою умовою є здатність до навчання птиці розмовної мови. Але якщо пернатий вихованець має хороший інтелект і зможе в майбутньому запам’ятати кілька фраз, то ціна його буде вищою.

В одне гніздо самки відкладають від 4 до 7 яєць. Після появи на світ пташенят можна відокремити від батьків через 14 днів після першого вильоту з гнізда.

Щоб розведення папуг пішло успішно, важливо створити хороші умови для їх проживання. Важливо все: розміри приміщення, температура і вологість повітря, правильний, збалансований раціон і т. д. Детальну інформацію про зміст кожного виду папуг можна знайти в мережі Інтернет.

Реалізовувати молодняк можна через зоомагазини і соціальні мережі. Відмінний помічник у цій справі — «сарафанне радіо».

Поділіться своєю думкою