Розведення отруйних павуків

Екзотичні види бізнесу процвітають саме тому, що дуже не багато вирішуються ними займатися. А адже саме такі проекти в підсумку здатні принести підприємцю найбільш вагомі прибутки. Приміром, величезні перспективи несе в собі ідея розведення отруйних павуків.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, це ризиковане заняття, але дуже прибуткове. Справа в тому, що отрута членистоногих активно використовується у фармакології, ефективність його доведена часом. Але дістати цей чудодійний інгредієнт виробникам лікарських засобів дуже складно, тому вони готові платити за нього чималі гроші.

Найефективнішим на сьогоднішній день вважається отрута каракуртів і тарантулів. Вирощують цих павуків у великих скляних акваріумах. Небезпека значна бізнес вимагає ретельної підготовки та великих знань. Каракуртовые і тарантуловые ферми повинні містити кілька павукових сімейств, щоб продуктивність була високою. Дохід справді нечуваний: всього 1 грам отрути павука в США продається за ціною від 10 000 доларів!

Найбільша складність полягає у «доїнні» членистоногого. Для цього павука поміщають у невелику коробочку і дають йому ласощі у вигляді комахи. Коли кровожерливий вихованець впивається в свою жертву, до нього підкладають ватний тампон з хлороформовой просоченням. Павук поринає в сон, і після цього є можливість витягти з його жвал («зубів») отрута. Процес нелегкий, але цікавий. З одного тарантула можна отримати краплю отруйної речовини. Доїння можна проводити тричі на тиждень. Отрута сушать і отримують дрібнозернистий порошок, який потім продають.

Ось такий захоплюючий, небезпечний і цікавий бізнес можна побудувати на павукових особливості!

Share your thoughts