Розведення норок

Хутро норки завжди буде в ціні, тому, вирішивши зайнятися бізнесом з розведення цих хутрових звірів, можна отримати вагомий прибуток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Оформивши підприємство, можна приступати до пошуку постачальників норок. Доцільно закупити відразу 150-200 голів. Таку кількість цілком можна обслуговувати в ручному режимі, без купівлі обладнання. Буде достатньо одного помічника.

До приміщення, в якому будуть вирощуватися норки, пред’являються особливі вимоги. Тварини ці активні, тому повинні відчувати себе вільно. Місця їм потрібно багато. Всі будиночки, годівниці, поїлки слід міцно закріпити, інакше вихованці просто будуть зносити все на своєму шляху.

Колір і якість хутра звірів безпосередньо залежать від раціону. Включайте в харчування свіже м’ясо, рибу, молоко, зернові культури. Якщо вдасться, налагодьте поставки лабораторних мишей: норка — це хижак. Плюс, завжди стежте за наявністю чистої води в поїлках.

Власникам міні-ферми самостійно виробляти шкурки невигідно — цей процес вимагає придбання дорогого обладнання. Тому фермери, як правило, заготовляють невыделанный хутро і перепродують його на більш великі заводи.

До речі, живих звіряток також продавати дуже вигідно.

При дотриманні всіх технологій розведення та вирощування поголів’я хутрових звірів зростає досить швидко. Стартовий капітал в 900 000 рублів окупається в середньому за рік. І після цього міні-ферма приносить своєму власникові від 70 000 рублів чистого прибутку щомісяця.

Share your thoughts