Розведення норки

Хутряний бізнес у всі часи вважався одним із самих перспективних. На вирощуванні хутрових звірів, таких як норка, можна отримати дуже відчутний і стабільний дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Норкова шуба асоціюється у нас з багатством, розкішшю і високим суспільним статусом. Такий предмет гардеробу коштує дуже недешево, але користується при цьому величезним попитом. Хутро норки відрізняється підвищеною міцністю і виглядає дуже презентабельно. Саме тому вартість всього однієї шкурки починається від 2000 рублів і досягає 6000. Заводчикам потрібно знати, що хутро самки цінується вище, ніж хутро самця.

Для благоустрою ферми потрібно невелику земельну ділянку. Необхідно спорудити просторі клітини і вольєри, в яких встановлюються годівниці і поїлки. Норкам неодмінно потрібні будуть закриті будиночки, так як в природі вони живуть у норах. Ці представники фауни обожнюють водні процедури, так що не зайвим буде встановити в їх житло неглибокі ємності для купання. Годують норок м’ясом і рибою. В раціон також потрібно додавати трохи рослинних кормів і вітамінів.

Вагітність самки триває, в середньому, 7 тижнів. В одному виводку може бути до 15 цуценят. Тобто норки дуже плідні, але при цьому характеризуються витривалістю і відмінним імунітетом. То є шанс, що всі малюки залишаться живі і здорові, дуже великий.

Щоб отримати суттєвий дохід, краще придбати відразу велику кількість тварин. Купівля 1000 особин обійдеться починаючому бізнесменові в 4 мільйони рублів. На благоустрій клітин потрібно виділити ще близько 1 мільйона рублів, і стільки ж на закупівлю кормів.

Терміни окупності точно передбачити неможливо. Все залежить від того, наскільки тваринам буде комфортно. Але зате можна сказати напевно, що такий бізнес характеризується високою рентабельністю, і при правильному підході до реалізації проекту дохід буде дуже істотним.

Share your thoughts