Розведення мініатюрних свинок

Так звані міні-піги — мініатюрні декоративні свинки — активно входять в моду. Їх все частіше вибирають в якості домашніх вихованців. На розведенні цих кумедних тварин, поступово витісняють з квартир звичних кішок і собак, можна побудувати вигідний бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Міні-пігів розводити нескладно — свинки невибагливі, витривалі, охайні, слухняні, легко піддаються дресируванню, довго живуть (до 20 років) і в комфортних умовах незмінно приносять потомство 2 рази в рік. Купувати поросят краще у досвідчених заводчиків, а такі в нашій країні вже є. Одна титулована свинка коштує близько 1000 доларів, але окупають свині всі витрати досить швидко.

Міні-піги їдять практично все, але віддають перевагу плодовоовощным культур і зернових каш. За один прийом їжі з’їдають трохи, тому значних витрат на харчування можна не побоюватися. Враховуючи, що доведеться купувати вітамінні добавки, в місяць на їжу міні-піга піде не більше 30 доларів.

Вартість мініатюрних свинок, звичайно, чимала, і з двох приплодів можна розраховувати на прибуток до 13 000 доларів. У рік на утримання однієї особини йде близько 450 доларів, тому рентабельність проекту дуже висока.

Share your thoughts