Розведення метеликів

Метелики — одні з самих прекрасних істот на планеті. Дійсно, не можна не захоплюватися красою, легкістю і грацією цих комах. Недарма бізнес по розведенню пурхають створінь характеризується високою рентабельністю. І це при тому, що конкуренція в цій сфері неймовірно мала.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

За статистикою, метеликів найчастіше замовляють на різні святкові заходи. Тому основна цільова аудиторія бізнесмена — початківця- це агентства з організації урочистостей. Особливо затребувані «весільні» метелики, адже молодята сьогодні з легкістю відмовляються від традиційних білих голубів і звертають увагу на крилатих істот, що нагадують казкових фей і ельфів. «Салют» з тропічних метеликів виглядає запаморочливо!

Для початку варто знайти надійного постачальника і купити у нього певну кількість гусениць або лялечок. Чим яскравіше і крупніше метелик, тим дорожче вона цінується. Вартість варіюється в широкому діапазоні від 50 до 300 рублів.

Щоб з простої гусениці отримати кокон, а з нього — комаха, необхідно обзавестися спеціалізованим обладнанням — инсектарием, який зовні нагадує акваріум. Конструкція цього устаткування така, що дозволяє встановити відповідний температурний і вологісний режим і підтримувати його постійно на належному рівні.

До речі, харчуються тропічні гусениці досить старанно, і для нормального розвитку їм потрібен звичний корм. Тому, якщо є бажання досягти істотних успіхів на энтомологическом терені, без будівництва теплиці для тропічних рослин не обійтися.

Багато інформації про розведення метеликів можна знайти на просторах Інтернету. Даний вид діяльності приносить не тільки відмінний дохід, але і естетичну насолоду. Не варто упускати можливість заробити, поєднуючи приємне з корисним!

Share your thoughts