Розведення куріпок

Якщо вам пощастило бути жителем сільській місцевості, то у вас є прекрасний шанс не тільки дихати свіжим повітрям, але і зайнятися власним бізнесом. Одним з перспективних напрямків сьогодні цілком може стати розведення куріпок.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

М’ясо куріпки — велика рідкість на столах середньостатистичних російських сімей. В принципі, такий продукт харчування практично повністю відсутня в нашому раціоні. Причина криється в нестачі каналів поставок. Куріпки завжди вважалися мисливської птахом, і в ресторани їх постачають, по більшій частині, мисливці. Але змінити цю тенденцію зовсім нескладно. Досить спробувати розводити куріпок в домашніх умовах. Конкуренція — мінімальна, тому шанси на успіх дуже високі.

В неволі відмінно живуть і розмножуються сірі куріпки, тому придбайте кілька пар птахів саме цього виду. Звичайно, можна спробувати вивести курчат в інкубаторі, але на початковому етапі вигідніше закупити дорослих статевозрілих особин і отримувати потомство вже від них. Врахуйте, що ці птахи не люблять протягів і гучні звуки. У вольєрах повинно бути сухо. Обов’язково обробляйте місце дислокації пернатих від паразитів.

В принципі, куріпка — створення невибаглива. В умовах домашнього фермерського господарства є можливість досягти значних вагових показників. А проблем з пошуком каналів збуту у вас не буде ніколи! Варто відзначити, що ціна 1 кг такого екзотичного м’яса починається від 1000 рублів.

Практика показує, що куропаточное господарство при мінімальних вкладеннях в 250 000 рублів окупає себе вже в перші кілька місяців роботи.

Share your thoughts