Розведення кормових тарганів

Бізнес з розведення і продаж різних комах набирає обертів. Сьогодні більшу популярність набуває діяльність з вирощування таких неприємних створінь, як таргани. Тарганами, як відомо, харчуються дуже багато домашні вихованці — птахи, плазуни, гризуни і навіть деякі рибки. Ветеринари за кордоном рекомендують додавати в раціон кішкам і собакам, особливо якщо тварина ослаблене якоюсь хворобою і потребує додаткової білкової підживленні.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Розводити тарганів можна в спеціальних акваріумах. Харчуватися вони можуть різноманітними харчовими відходами — хлібними крихтами, овочевими очищеннями і т. д. Ці комахи мають хорошим імунітетом і швидко ростуть. При чому ненажерливими їх ніяк не назвеш: невеликий крихти хліба однієї особини вистачить на цілих 7 днів ситого життя.

Розмножуються таргани також вкрай оперативно. Головне — забезпечити їм зручні умови для існування (достатній простір, постійну температуру, строгу періодичність освітлення). Комах потрібно періодично «відсіювати», залишаючи тільки самих великих особин.

Реалізація не здасться для вас складним процесом. Тарганів з задоволенням купують різні зоомагазини, зоопарки, серпентарії. Також продати такий незвичайний товар можна за допомогою оголошень в Інтернеті. Герметично запаковані коробочки з живністю легко розсилати поштою. Єдина умова — попередня заморожування (тоді за час шляху тарган не втратить у вазі і гарантовано не загине від голоду).

Share your thoughts