Розведення канарок

Декоративні співучі пташки канарки — популярні сьогодні домашні вихованці. На їх розведенні та продажу можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку отримаєте хоча б мінімальні знання з орнітологічної області — без цього бізнес не принесе бажаного результату. Потім визначтеся з підвидами канарок, які вам більше всього цікаві, і пошукайте їх постачальників. Пам’ятайте, що канарки — це парні птахи, але до партнера вони досить прискіпливі. Тобто, якщо самцеві не сподобається самка або навпаки, то розмножуватися вони не стануть. Тому має сенс купити відразу кілька пар пернатих вихованців, щоб дати їм можливість вибору.

Канаркам необхідно тепле приміщення. Для утримання підходять просторі клітини, оснащені всім необхідним — годівницями, поїлками, ваннами для водних процедур, гніздовими будиночками, жердочками. Обов’язково придбайте спеціалізовані корми і вітамінні добавки. Канаркам в неволі досить складно сточувати дзьоб до необхідної довжини, тому їх власнику, швидше за все, доведеться підрізати його самостійно — для цієї мети в магазинах зоотоварів продаються щипчики. Потрібно розуміти, що іноді птахи хворіють. Для таких канарок необхідно облаштувати окрему карантинну зону.

З розведенням канарок цілком впоратися одна людина. Але обов’язково заручіться підтримкою ветеринарного лікаря, який прийде на допомогу в потрібний момент. Якщо ваш домашній бізнес з часом доросте до канарково міні-ферми, то можна буде подумати про наймання помічника.

Якщо підійти до написання та реалізації бізнес-плану грамотно, то всі вкладення окупляться вже за рік роботи. Одна пара птахів робить 2-3 кладки яєць протягом 12 місяців, тобто поголів’я буде розростатися досить швидко. Канали реалізації для такого товару знайти нескладно — допоможе Інтернет і дошки оголошень. Канарок відмінно купують зоомагазини, тому можна не сумніватися, що пташки обов’язково знайдуть свого нового власника.

Share your thoughts