Розведення кактусів і сукулентів

Коли в будинку є кімнатні рослини, це надає інтер’єру особливий колорит і шарм. Але сьогодні багато хто відмовляється від такої прикраси на підвіконнях із-за банальної нестачі часу для догляду за ними. Інша справа — кактуси. Ці представники флори невибагливі, не вимагають до себе особливої уваги і при цьому виглядають дуже оригінально. Недарма сьогодні в Росії відзначається справжній «кактусовый бум». Ці рослини купуються не тільки для квартир, але й для офісів. Розведення кактусів і сукулентів може стати прибутковою ідеєю для домашнього бізнесу.

Видове різноманіття кактусів дуже велике. Незважаючи на пустельне походження, вони чудово почуваються при звичайній кімнатній температурі. Якщо надати рослинам комфортні умови, вони навіть здатні радувати своїх власників цвітінням, а цвітуть вони дуже красиво, правда, нечасто.

Кактусів і сукулентів потрібно багато світла. Тому горщики з квітами слід розташовувати на відкритих підвіконнях. Ідеально, якщо в квартирі є тепла засклена лоджія. Якщо вам вдасться домогтися цвітіння, то вартість рослинного товару зросте в кілька разів.

Продавати кактуси і сукуленти можна через Інтернет або через сторонні квіткові магазини. Таким чином, при одночасному вирощуванні 100 видів, можна отримувати до 50 000 рублів чистого доходу щомісяця.

Але існують і більш прибутковий варіант — відкриття повноцінного магазину кактусів. Така тенденція активно розвивається в європейських країнах. Наприклад, лондонська торгова точка під назвою «Barry The Cactus» приносить своїм власникам шикарний дохід. Звісно, фінансових вливань буде потрібно набагато більше, ніж при домашньому розведенні рослин, але і прибуток буде в рази більша. У лондонському бутіку кактусів і сукулентів покупці можуть не тільки придбати незвичайні квіти, але і познайомитися з культурою їх вирощування. Продавці влаштовують справжні екскурсії в кактусовый світ, дивуючи клієнтів і викликаючи бажання придбати ці рослини. Тому вивчайте всю необхідну інформацію, шукайте цікаві відомості і вперед, в бізнес!

Поділіться своєю думкою