Розведення кактусів і сукулентів

Коли в будинку є кімнатні рослини, це надає інтер’єру особливий колорит і шарм. Але сьогодні багато хто відмовляється від такої прикраси на підвіконнях із-за банальної нестачі часу для догляду за ними. Інша справа — кактуси. Ці представники флори невибагливі, не вимагають до себе особливої уваги і при цьому виглядають дуже оригінально. Недарма сьогодні в Росії відзначається справжній «кактусовый бум». Ці рослини купуються не тільки для квартир, але й для офісів. Розведення кактусів і сукулентів може стати прибутковою ідеєю для домашнього бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Видове різноманіття кактусів дуже велике. Незважаючи на пустельне походження, вони чудово почуваються при звичайній кімнатній температурі. Якщо надати рослинам комфортні умови, вони навіть здатні радувати своїх власників цвітінням, а цвітуть вони дуже красиво, правда, нечасто.

Кактусів і сукулентів потрібно багато світла. Тому горщики з квітами слід розташовувати на відкритих підвіконнях. Ідеально, якщо в квартирі є тепла засклена лоджія. Якщо вам вдасться домогтися цвітіння, то вартість рослинного товару зросте в кілька разів.

Продавати кактуси і сукуленти можна через Інтернет або через сторонні квіткові магазини. Таким чином, при одночасному вирощуванні 100 видів, можна отримувати до 50 000 рублів чистого доходу щомісяця.

Але існують і більш прибутковий варіант — відкриття повноцінного магазину кактусів. Така тенденція активно розвивається в європейських країнах. Наприклад, лондонська торгова точка під назвою «Barry The Cactus» приносить своїм власникам шикарний дохід. Звісно, фінансових вливань буде потрібно набагато більше, ніж при домашньому розведенні рослин, але і прибуток буде в рази більша. У лондонському бутіку кактусів і сукулентів покупці можуть не тільки придбати незвичайні квіти, але і познайомитися з культурою їх вирощування. Продавці влаштовують справжні екскурсії в кактусовый світ, дивуючи клієнтів і викликаючи бажання придбати ці рослини. Тому вивчайте всю необхідну інформацію, шукайте цікаві відомості і вперед, в бізнес!

Share your thoughts