Розведення качок-мандаринок

Конкуренція серед птахівничих господарств досить висока. Банальних курей, індиків, гусей, перепелів вирощують сьогодні дуже багато. Підприємцям-початківцям, щоб зайняти гідне місце в цьому середовищі, необхідно виділятися своїм товаром. Оригінальною і перспективною ідеєю для бізнесу вважається організація господарства, що спеціалізується на вирощуванні качок-мандаринок.

Мандаринки — красиві декоративні пташки. Ці пернаті дуже швидко звикають до людини, оперативно адаптуються до життя в неволі і практично відразу ж проявляють доброзичливі почуття щодо свого господаря. Крім іншого, ці качки дуже дорого цінуються на пташиному ринку. Якщо забезпечити вихованцям сприятливі умови для розмноження, то можна розраховувати на стабільно високий дохід.

У теплу пору року для мандаринок оптимально вольєрне утримання. У качиному будинку необхідно обладнати невеликий штучна водойма, поїлки, годівниці, а також жердочки і будиночки. Гніздяться мандаринки на висоті. Тому у вольєрі потрібно поставити сухе дерево з гілками висотою близько 2 метрів, а вже на ньому розмістити гніздів’я.

Кладку яєць качки здійснюють з середини до кінця весни. За пташенятами вони доглядають самостійно. Малюки швидко оперятся і зможуть вибиратися з гнізда. Каченята необхідно забезпечити особливий режим харчування (спочатку восьмиразовый, потім шестиразовий, а потім чотириразовий). Особливо це важливо для інкубаторних пташенят. До речі, мандаринки частенько відмовляються висиджувати потомство, і фермери купують інкубатори, які можуть зробити це за них.

Мандаринок купують, в основному, в декоративних цілях. Конкуренція серед птахівників нашої країни в цьому напрямку мінімальна, тому налагодити канали збуту й окупити вкладення буде нескладно.

Share your thoughts