Розведення і продаж їжаків

Традиційні кішечки і собачки в сучасних квартирах все частіше змінюються всілякої екзотичної живністю. Дивно, але колючих їжаків вибирають в якості домашніх вихованців дуже багато, тому на їх розведенні та продажу можна побудувати не менш прибутковий бізнес, ніж на папуг або хом’яках.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Їжачки дуже невибагливі в утриманні. При належному догляді вони чудово приручаються і стають дуже ласкавими з господарем. В квартирних умовах ці представники фауни живуть також комфортно, як і в природі. Середня тривалість життя їжака становить 6-8 років.

Починати бізнес з розведення їжаків слід з придбання просторій клітини висотою не менше 40 див. Великій території їжаку не потрібно: він чудово себе почуває на 400-500 кв. див. На дно будиночка краще постелити м’яку суху солому. Щоб підстилку було зручно міняти кожен день, придбайте клітку з висувною нижньою частиною.

Крім того, їжачкам необхідно забезпечити місце для усамітнення, тому в клітці слід встановити додаткові будиночки-норки. Єжи, як кішки і собаки, можуть страждати від паразитів, тому своєчасна обробка протипаразитарними засобами необхідна. Для профілактики можна помістити в клітку сухі квіти і листя ромашки. Блохи і кліщі не переносять їх аромату.

В їжі єжи невибагливі. Годувати їх можна м’ясом, фруктами, овочами, ягодами і навіть хлібом. Самка виношує потомство, в середньому, 1.5 місяці. Про те, що їжачиха «в положенні», буде зрозуміло з її поведінки і рьяному бажанням будувати гніздо з усіх доступних матеріалів.

За один раз на світ може з’явитися від 1 до 7 дитинчат. Середньоринкова вартість кожного з них залежить від різновиду їжака, але в будь-якому разі ціна не буде нижчою за 2000 рублів, а в окремих ситуаціях досягає і 10 000 в російській валюті.

Share your thoughts