Розведення і продаж п’явок

Так звані медичні п’явки сьогодні активно використовуються не тільки в лікувальній практиці, але і в косметології. На вирощуванні живності такого роду можна побудувати прибутковий бізнес. Але перед стартом необхідно буде отримати особливу ліцензію від Росздравнадзора, так як п’явки офіційно визнані в Росії лікарським засобом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Піявочна ферма являє собою просторе приміщення, яке поділено на кілька зон. В кожному відділі містяться п’явки в різній стадії свого росту і розвитку — від кокона до дорослої особини. Температурний режим на фермі повинен бути постійним. Оптимально підтримувати стовпчик термометра на позначці в 25-27⁰С. Самі «кровопивці» містяться в скляних ємностях (банках, акваріумах), вода в яких має бути постійно свіжою та чистою. Для очищення середовища проживання п’явок застосовують особливі системи фільтрації. Всі процеси, починаючи від відсаджування мальків і закінчуючи годуванням вихованців, виготовляються виключно вручну.

Основною їжею для п’явок є кров тварин. Найбільше їм підходить бичача кров, яку можна купувати на м’ясокомбінатах та інших аналогічних підприємствах, де займаються обробленням м’яса.

Потрібно розуміти, що для розведення не підходять п’явки з найближчої водойми. Пиявочный «молодняк» також купується на спеціалізованих фермах у кваліфікованих заводчиків. Такі «кровососи» гарантовано дадуть здорове потомство і будуть абсолютно безпечні для людей.

Цільова аудиторія початківця бізнесмена досить обширна. П’явок активно закуповують аптеки, приватні фахівці з гірудотерапії, медичні установи та косметологічні центри. Вартість однієї особини починається від 30 рублів. Цікаво, що в Європі цей показник у кілька разів дорожче, тому в майбутньому, можливо, варто продумати план поставки п’явок за кордон.

Share your thoughts