Розведення голубів для весіль

Давня весільна традиція, коли молодята випускають на свободу пару голубков, збереглася до сьогоднішнього дня. Цікаво, що і на цьому зворушливому моменті заповзятливі бізнесмени можуть побудувати досить прибуткова справа.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Голуби — красиві птахи, які з давніх-давен символізують мир, добро і любов. Фотографії з цими пернатими прикрашають практично всі весільні альбоми. Але мало хто знає, звідки ж беруться голуби для весільної церемонії. Адже не на вулиці ж їх відловлюють?! Звичайно, не на вулиці. Цих пташок вирощують професіонали, яким, до речі, стати зовсім нескладно — було б бажання!

Для реалізації проекту буде потрібно спочатку придбати кілька пар дорослих голубів. Прийнято для цих цілей обирати представників породи білого кольору. Завівши 8-10 птахів, ви зможете обслуговувати кілька церемоній одруження одночасно. Для утримання, годівлі та навчання вихованців необхідно спорудити голубник, в якій пернатим буде максимально комфортно. Якщо голубам буде добре, вони неодмінно будуть повертатися додому. Для зручності перевезення вихованців до місця призначення потрібно купити кілька клітин.

Коли голуби будуть готові виконувати обов’язки, для яких вони призначені, можна зайнятися рекламною кампанією. Додайте оголошення в Інтернеті, в друкованих ЗМІ, в магазинах для молодят і чекайте перших клієнтів. Звертаються за подібними послугами не тільки самі майбутні подружжя, але і організатори весіль, а також фотографи. Тобто цільова аудиторія початківця бізнесмена, незважаючи на вузьку спеціалізацію, досить велика, і можна не хвилюватися про відсутність клієнтів.

Share your thoughts