Розведення декоративних креветок

Сьогодні люди дуже часто прикрашають інтер’єри своїх будинків красивими акваріумами і населяють їх самими різноманітними екзотичними живими істотами: рибками, слимаками, а також карликовими креветками. Популярність таких декоративних створінь неухильно зростає, і на цьому можна побудувати дуже прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В середньому, одна міні-креветка коштує від 10 до 150 рублів, залежно від різновиду. Для запуску проекту знадобиться близько 100 000 рублів. Слід заздалегідь проаналізувати цю нішу в своєму місті і подбати про канали збуту продукції.

Вирощувати креветки можна в звичайній квартирі. Для цього потрібно обзавестися великими пластиковими ємностями — відрами.

Починаючому підприємцеві необхідно придбати 100 особин креветок, і 70 з них повинні бути жіночої статі.

Якщо створити оптимальні кліматичні умови, то всього через 1 місяць кожна самка-креветка принесе близько 20 дитинчат. Для того щоб забезпечити зростання мальків, знадобиться спеціальний грунт, що продається в магазинах для акваріумістів. Одна упаковка оцінюється в середньому в 1800 рублів.

Також бізнесменові знадобляться водяні фільтри — креветкам постійно потрібен кисень.

Щоб домогтися успіху, необхідно дотримуватися режиму годування: оптимально годувати креветок 2-3 рази в тиждень, не частіше.

При дотриманні всіх умов щомісячний дохід на розведення декоративних креветок становить близько 50 000 рублів.

Share your thoughts