Розведення декоративних черепах

Декоративні черепашки все частіше вибираються людьми в якості домашніх вихованців. Ці тварини невибагливі, не вимагають підвищеної уваги і при цьому радують своїх господарів забавним зовнішнім виглядом, неординарною поведінкою, так і просто присутністю. Розведення декоративних черепах можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий проект можна реалізувати в домашніх умовах. Головне — створити на вашій міні-фермі відповідний мікроклімат. Виділіть територію для утримання тварин (не більше 5 м. кв), а також місце для зберігання корму та іншої атрибутики. Черепахам потрібні поїлки, годівниці, будиночки, пластикові лотки, інфрачервоні лампи та інші аксесуари. У загальній складності, на закупівлю всього вищепереліченого піде близько 35 000 рублів.

Як показала практика, черепахи при належному догляді чудово плодяться в штучних умовах. Один маленький черепашонок у віці від 1 до 4 місяців коштує не менше 1500 рублів. Ціна може досягати і 5-6 тисяч, залежно від різновиду. Як показала практика, заводчики черепах без особливих зусиль реалізують щомісяця до 50 вихованців. Їх продають не тільки в приватні руки, але і зоомагазинах, а також на різні виставки і в зоопарки. Таким чином, навіть домашня міні-ферма здатна принести бізнесмену до 1 мільйона рублів на рік, не кажучи вже про більш великих масштабах діяльності.

Share your thoughts