Розведення чорнобурої лисиці

Вироби з натурального хутра не виходять з моди, тому хутровий бізнес у наш час вважається одним з найбільш перспективних. Приємно, що побудувати його можна буквально в домашніх умовах, точніше, в умовах власної дачної ділянки. Прибутковим проектом для підприємців-початківців може стати розведення чорнобурої лисиці.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Хутро чорнобурки цінується дуже високо. За вартістю він може посперечатися з норкою і білкою. Щоб упорядкувати фермерське господарство, необхідно обладнати територію міцними вольєрами. Лисиці відрізняються здібностями професійних землекопів, тобто особливу увагу приділіть конструкції підлогового покриття у вольєрах — зробіть його дерев’яним або вкопати в землю сітку з металу (на глибину в 70-100 см). Чернобурые лисиці прекрасно переносять холод. Кожної дорослої особини слід надати окремі «апартаменти». Самок можна тримати разом із молодняком.

Уважно вивчіть повадки цих тварин. Процес парування проводиться на території самця, тому клітина повинна бути зручною для підсаджування самок. Як варіант, можна спорудити відкидається дах. Самцям окремі будки не потрібні, а от самичкам необхідні будиночки для відпочинку і вигодовування потомства.

Живляться лисиці, по більшій частині, м’ясопродуктами, але в раціон необхідно вводити овочі, фрукти, вітаміни. Правильне годування гарантує хорошу якість хутра.

Чорнобурки виношують дитинчат до 2 місяців. За один раз здорова самка може принести до 6 малят. Народжуються вони дуже маленькими, але до віку 7 місяців досягають розмірів дорослої лисиці. Самостійно самка може годувати потомство до 1,5 місяця, потім їх розлучають. Лисенят можна з самого народження вигодовувати штучно.

Хутро чорнобурої лисиці відрізняється по відтінкам. Просто темна шкірка називається сиводушкой, а шкірка з червонуватим відливом іменується бастардо. Але найціннішим вважають так званий сріблясте хутро.

Всупереч розхожій думці, lissieu м’ясо відрізняється непоганими смаковими якостями. Тобто його можна вживати в їжу. Ті, хто пробував — хвалять. Це, звичайно, не відноситься до диких лисиць. Виплекана в домашніх умовах чорнобурка разюче відрізняється від своїх родичів, що виросли в природі. Домашні тварини абсолютно безпечні. Саме тому вони відмінно продаються, і у заводчиків чернобурых хутрових звірів ніколи не буває проблем з каналами збуту.

Share your thoughts