Розведення акваріумних рибок

Акваріуми з живими рослинами і рибками є прекрасним доповненням будь-якого інтер’єру. Розводити рибок на продаж сьогодні стало дуже вигідно, так як кількість бажаючих обзавестися особистими акваріумами стає все більше.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Починати можна з малого. Проект доступний для реалізації в межах власної квартири. Придбайте пару великих акваріумів на 200-250 літрів і купіть 4-6 найпопулярніших видів рибок. Вибирайте невибагливих вихованців. При цьому враховуйте рівень плодючості. Рибки з малим потомством коштують дорожче, але прибутку від них чекати треба довше. Дуже плодовиті мешканці водного середовища, часом, віддаються даром. Так що шукайте золоту середину.

Рибкам потрібен дуже кропіткий догляд, але складнощі можуть виникнути тільки на початковому етапі. З часом ви звикнете до їх потреб і раціону, виробите оптимальний режим, і почати стабільно заробляти.

Проведіть моніторинг цін в зоомагазинах і, виходячи з цього, слід регулювати власну цінову політику. Вартість однієї рідкісної екзотичної особини може доходити до 3000 рублів! У рік среднеплодовитая рибка виробляє до 100 мальків. І це тільки один вид живності! Прибуток рахуйте самі.

В інтернеті багато детальної інформації та порад з догляду за домашніми рибками, освоїти майстерність буде нескладно. Попит стабільний, тому основне завдання бізнесмена — початківця- запропонувати потенційним клієнтам те, чого ще не пропонують конкуренти (або пропонують, але в дуже обмежених кількостях).

Share your thoughts