“Розумний” зволожувач сигар Blume прийшов на допомогу колекціонерам: інноваційні бізнес-ідеї, іноземні

Колекціонери сигар завжди дбають про те, щоб їх цінні сигарети не загубили свої якості, що цілком можливо при неправильному зберіганні. Правильно ж схранить сигари в х’юмідорі покликані новітні гаджети, вимірюючі і регулюючі вологість. Однак і тут колекціонерів підстерігають небезпеки: не можна упустити той момент, коли рівень рідини досягає загрозливо низької позначки, а також коли закінчується заряд батареї. В іншому випадку колекція може загинути.

Фахівці Cigar Zen прийшли на допомогу колекціонерам, розробивши «розумний» гаджет Blume, підключений до інтернету речей.

Blume не тільки контролює рівень вологості усередині х’юмідору, але і підтримує його оптимальні цифри. В датчику Cigar Zen використовується новітня технологія дрібнодисперсного перетворювача, розпилюючої випаровуються водяні краплі.

Ємність х’юмідору кожен місяць заправляється водою. Спеціальний додаток, підтримуване iOS і Android, інформує колекціонера про те, що рідина закінчується, а також допомагає вести облік сигар і подає сигнал про їх готовності.

Широкі продажу Blume намічені на вересень 2017 року.

Поділіться своєю думкою