Розумний шолом для мотоциклістів

Якщо ви або ваші близькі їздять на мотоциклі, то вам обов’язково потрібно знати, що в найближчому майбутньому на ринку з’явиться новинка під назвою Cosmo Connected. Для чого вона необхідна? Пристрій володіє досить широким функціоналом для забезпечення безпеки для свого власника. Воно може відстежувати всі маршрути вашого пересування, а також фіксувати їх. Однак на даній функції його призначення аж ніяк не закінчується.

Плануєте поїздку?

Воно допоможе вам побудувати оптимальний маршрут. Їдете по дорозі? Новинка попередить інших мотоциклістів про вашому наближенні за допомогою спалаху, щоб запобігти зіткненню у вечірній і нічний час доби. Якщо ви все ж примудрилися потрапити в аварію, то гаджет пошле сигнал екстреним службам, щоб сповістити їх про подію і вашої локації.

Пристрій закріплюється на шолом з допомогою простого кріплення магнітного типу. Зараз розробники збирають кошти, які підуть на наладку масового виробництва приладу. За їх запевненням, вартість новинки не перевищить 120 доларів, що не так вже і дорого, якщо говорити про людської безпеки. Керувати девайсом можна через звичайний смартфон.

Поділіться своєю думкою