“Розумний” пластир проти сепсису: Іноземні бізнес-ідеї

Вчені-медики старовинного англійського міста-курорту Бат, що прославився своїми знаменитими гарячими мінеральними джерелами, використовуючи новітні нано технології створили «розумний» пластир, а точніше сказати — гелеву просочення для пластиру. Вся геніальність винаходу полягає в тому, що «розумний» гель допомагає боротися з сепсисом, що є головною причиною післяопераційних ускладнень.

У свій час перемогти сепсис допомогло винайдення антибіотиків. Але організм сучасної людини, у величезній кількості вбирає в себе антибіотики не тільки у вигляді медикаментів, але й поглинає їх з різною їжею, до складу якої вони увійшли в результаті, наприклад, масового вирощування птиці та худоби, адаптували людський організм до їх дії. Чоловік став вже просто несприйнятливий до них.

І для нього знову стали смертельно небезпечні ускладнення в результаті зараження патогенними мікроорганізмами. І тут порятунком стає розумний пластир Intelligent Dressing, прекрасно бореться з кишковою паличкою і золотистим стафілококом.

Intelligent Dressing створений за принципом лакмусового папірця: коли на нього потрапляють патогенні мікроорганізми, він змінює свій колір, що є сигналом для лікарів до негайного знезараженню рани. Таким чином, загроза сепсису відступає.

Поділіться своєю думкою