Розумний магнітний маркер

З розвитком технологій магнітні дошки для писання та аналогічні письмові приналежності стали вкрай популярними. Але, на жаль, подібні пристрої є далеко не в кожній школі або офісі. Перетворити будь-яку поверхню в придатну для письма маркером пропонують творці пристрою під назвою Smartmarker.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

З вигляду це трохи дивне пристосування в широкому чохлі. Працює пристрій наступним чином: витягнутий з коробочки сенсорний девайс легким рухом кріпиться до полотна, на якому планується писати, і тут же наділяє його магнітними властивостями. А чохол призначений для того, щоб «народити» у нього стандартний маркер. Коли невелика кнопка на поверхні сенсорного датчика активується, маркер в руках людини тут же перетворюється на магнітний.

Цікаво, що всі написи, нанесені за допомогою цього комплекту, відразу ж можна транслювати на смартфон або планшет допомогою бездротового Інтернету. Тобто тепер студенти на лекціях або слухачі на нарадах і семінарах можуть не напружувати зір, дивлячись на дошку, а спокійно читати всю інформацію з власного гаджета.

Для Smartmarker передбачено спеціалізоване програмне забезпечення, назване Equil Note Stream. Тому скористатися цим винаходом може кожен бажаючий без особливої праці.

Share your thoughts