«Розумний» кухонний кран

Сучасні дизайнери створюють безліч інноваційних приладів, покликаних полегшити побут будь-якої людини. І ці прилади користуються незмінним попитом. Наприклад, європейський ринок стрімко підкорює унікальний кухонний кран, який вирішує будь-які незручності в процесі миття посуду і різних великогабаритних виробів, що не поміщаються під стандартний змішувач.

У новомодного крана є два основних гідності. По-перше, активувати її можна одним дотиком до будь-якої частини, тобто тепер ви гарантовано не забрудните все навколо брудними руками при спробі їх помити. По-друге, конструкція крана висувна. Тобто носик можна висунути на будь-яку довжину і також легко засунути при необхідності. З таким гаджетом проблема миття великих каструль або, наприклад, великого кавуна залишилася в минулому!

Модель «розумного» крана виготовлена з нержавіючої сталі, а зверху покрита бронзою або хромом. Девайс дуже міцний, витоку води виключено, що доведено багаторазовими випробуваннями в найсуворіших умовах.

Крани, представлені сьогодні на вітчизняному ринку, не можуть похвалитися і частиною перерахованих вище достоїнств. Тому можна не сумніватися, що новинка викличе інтерес у російського споживача і буде високо оцінена. Вартість диво-крана не перевищує 10 000 рублів, і це цілком виправдана ціна за комфорт!

Share your thoughts