«Розумний гриль»

Сучасні технології вчасно приходять на допомогу молодим господаркам, які не мають великого досвіду в кулінарній сфері. Як відомо, у початківця кухаря дві біди — це або сире блюдо, або згоріла. Але з появою унікального «розумного гриля» під назвою Palate Smart Grill ця проблема вирішена.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В один цикл закладки пристрій дозволяє приготувати дуже складні страви, що складаються з безлічі інгредієнтів. Коли натискається кнопка пуску, гриль починає моніторинг всіх продуктів, поміщених в нього. У кожного інгредієнта окремо вимірюється маса і щільність. Сприяють цьому високочутливі сенсорні датчики, вбудовані в корпус гриля.

Згідно зібраним даним, апарат визначає оптимальну температуру готування і змінює її на свій розсуд. Інтенсивність поворотів страви також визначається після моніторингу. У результаті виходить смачне і ідеальне за прожарювання страву.

Спочатку Palate Smart Grill розроблявся в якості експериментального кухонного приладу для закладів громадського харчування. Але гриль найкращим чином проявив себе саме в домашніх умовах. Європейські господині вже встигли оцінити всі переваги «помічника». Можна не сумніватися, що і нашим співвітчизницям сподобається такий подарунок.

Share your thoughts