«Розумний» дверний дзвінок

Високі технології поступово проникають в кожен будинок. Навіть дверні дзвінки сьогодні встигли набратися «розуму» і вміють самостійно вирішувати проблеми з небажаними гостями. За кордоном у всю набирає популярність унікальний дверний дзвінок під назвою Chui. Унікальність його полягає в здатності розпізнавати обличчя дзвонить у двері та видавати на кожного з них запрограмовану реакцію.

«Розумний» дверний дзвінок вміє запам’ятовувати сотні осіб і впускає в квартиру тільки тих, кого побажає господар — друзів, родичів, знайомих. Гаджет з’єднується зі смартфоном свого власника. Коли хтось натискає на кнопку дзвінка, на екрані телефону туту ж з’являється зображення що дзвонить. Якщо вимовити кодове слово «Заходь!», дзвінок впустить гостя. В іншому випадку він, як і його господар, зробить вигляд, що нікого немає вдома!

Новомодний прилад вже підкорив допитливих іноземців, хто піклується про власний спокій і межі особистого простору. Можна не сумніватися, що високотехнологічна «іграшка» доведеться по душі і росіянам!

Share your thoughts