«Розумні» зимові шкарпетки

Ще перебуваєте в роздумах про те, що подарувати рідним людям до Нового року і Різдва? Початківці підприємці, які володіють компанією Netflix, вже все продумали за своїх потенційних клієнтів. Американські кративщики розробили унікальні вовняні шкарпетки, володіють вагомими інтелектуальними здібностями.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Шкарпетки Netflix, по суті, виконують функцію будильника. Це ідеальне придбання для сонливих людей, які із-за своєї тяги до пасивного відпочинку можуть проспати все найцікавіше.

За задумом авторів проекту, шкарпетки особливо потрібні тим, хто любить дивитися кіно, але постійно засинає перед екраном. Хто з нас в таких ситуаціях не відчував досаду, прокинувшись тільки до титрів? З шкарпетками Netflix проблема вирішена. Справа в тому, що в вовняні предмети гардероба вбудовані датчики руху. Як тільки ноги якийсь час не ворушаться, шкарпетки починають світитися, сигналізуючи про те, що пора б трішки здригнутися. Але якщо ворушіння все ж не було, в хід йде інша опція — Netflix зв’язуються з домашнім кінотеатром або телевізором і моментально ставлять зображення на паузу, вирішивши, що їх власник міцно спить.

Компанія Netflix сьогодні дуже популярна в Америці. Вона відома не тільки своїми креативними шкарпетками, але і іншою корисною продукцією. А почалося все саме з пари «розумного» одягу для ніг.

Share your thoughts