Розумні модульні годинник

Наручний годинник вже давно втратили колишню затребуваність і функціональність, залишивши собі тільки роль стильного прикраси. Цей аксесуар повністю замінили смартфони і планшети. Але з появою нових модульних годин Blocks все може змінитися.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Blocks — не просто годинник. Це «розумний» модульний пристрій, здатний виконувати безліч різних функцій. Модульними ці годиннички названі тому, що в комплекті з ним поставляється кілька змінних блоків. Власник Blocks в потрібний момент має можливість зняти один модуль і поставити на його місце іншого.

Спроба творців годин замінити телефон, планшет, фітнес-трекер, мобільний зарядний пристрій, фотокамеру практично вдалася. Звичайно, модульні годинник більше нагадують іграшку, так як функціональність блоків знаходиться на самому примітивному рівні. Тим не менш Blocks користуються небувалим попитом, і виробники інтелектуальних годинок стверджують, що незабаром за пробної моделлю з’явиться новий, модернізований прилад, який здивує і зачарує абсолютно кожного.

Share your thoughts