«Розумні» кредитні картки

Банківські картки стали невід’ємною частиною нашого життя. Сьогодні цей фінансовий атрибут є практично у кожного жителя країни. Психологи в один голос заявляють, що з появою карт люди стали набагато більше витрачати. Пов’язано це з тим, що пластиковий прямокутник наочно показує, скільки насправді засобів витекло з бюджету. В результаті на зміну розумної економії прийшло марнотратство. Але китайські новатори вирішили допомогти жителям планети стати більш «скупим» і економними. Вони розробили унікальні кредитні картки, здатні показати своєму власникові, скільки грошей він витрачає.

На лицьовій стороні картки під назвою Live Checking Card є мініатюрне електронне табло. Як тільки відбулося списання коштів з картки, на екрані з’являється точна сума. І всі наступні витрати підсумовуються з попереднім значенням. Тобто, наприклад, якщо ви витратили на одну покупку 150 доларів, а потім на другу ще 150 доларів, то на електронному табло висвітиться результат — 300 доларів.

Функціонує табло від енергії сонця, а цифри на ньому з’являються завдяки мініатюрному вбудованому чіпу. Принцип роботи досить простий і разом з тим унікальний.

Live Checking Card веде підрахунки протягом цілого місяця. Обнулити результати неможливо, поки не пройде 30 днів. Погодьтеся — це мегаудобно, коли банківська карта грає роль особистого бухгалтера! Не дарма у новаторської карти з’явилася вже маса шанувальників, її конструктори в екстреному порядку налагоджують масове виробництво. Можна не сумніватися, що росіяни по достоїнству оцінять аналогічну новинку!

Share your thoughts